MÖBLER / Bord / Skrivbord 7063396
nr 706 3396
Skrivbord, + stol, England, längd: 122, djup: 60, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:45:22
600 kr
650 kr
700 kr